Profesional commercial cleaning services

736 489 510
info@actiontime.cz
 

Reference: Úklid po stavbě

Základním předpokladem u postavebního úklidu je kombinace rychlosti, koordinace a efektivity  prací tak aby byl ve sjednaný čas úkol hotov v potřebné kvalitě.

Zpravidla se stává, že je postavební úklid prováděn v době kdy vrcholí dokončování stavby a není již téměř žádný prostor mezi dokončením stavby a předáváním stavby objednateli. V takovýchto případech je nutné aby se úklidový tým a vedoucím stavby dohodli na společném směru úklidu a tlačili tak na dokončovací práce od prostoru A do prostoru Z.

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jirny hala DC05, Internet Mall, a.s. II etapa

Rok 2016

Drobný hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu. Úklid plochy haly 20.100m2, 1x ruční zametení, 1x strojní zametení, 4x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly. Lokální škrabkování na ploše cca 500m2. Lokální přednamáčení plochy a mytí ručně vedeným strojem.  Lokální mytí venkovní fasády. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří.Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 310m2, mytí oken. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně. Úklid byl prováděn částečně zároveň se stavebními činnostmi.


Úklid byl proveden za 72 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Valter

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. ­ ProLogis park Jirny hala GLOBUS ČR, k.s.

Rok 2015

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu, úklid pod rampama, 3x kontejner. Venkovní úklid. Úklid plochy haly 30.000m2, 1x ruční zametení, 1x strojní zametení, 4x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly. Lokální škrabkování na ploše cca 300m2. Mytí krajů a rohů ručně vedeným strojem. Lokální mytí venkovní fasády, mytí parapetu kolem celé budovy. Ometení vnitřního pláště a plošné mytí do výše cca 3m. Lokální mytí z plošiny do výše 11m. Úklid stropů vestavků. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně. Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří.Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 1.600m2, mytí oken v administrativě. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně. Úklid byl prováděn částečně zároveň se stavebními činnostmi.

Úklid byl proveden za 96 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Valter.

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. Hostivice

Rok 2015

Čištění skvrn od úniku oleje ze stavebních strojů na betonovou podlahu haly. Aplikace účinné chemie, drhnutí skvrn kotoučovým strojem a odsátí chemie a nečistot. Tento proces bylo nutné opakovat  několikrát. Nakonec byla čištěná místa neutralizována vodou a znovu odsáta.

Úklid pro GOLDBECK Bau s.r.o. Ing. Ivo Koryčánek

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jirny hala DC07 DEMOAUTOPLAST, s.r.o.

Rok 2015

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu, úklid pod rampama, 1x kontejner. Venkovní úklid. Úklid plochy haly 11.062m2, 1x ruční zametení, 1x strojní zametení, 4x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly. Lokální škrabkování na ploše cca 200m2. Lokální přednamáčení plochy a mytí ručně vedeným strojem.  Lokální mytí venkovní fasády, mytí parapetu kolem celé budovy. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně. Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří.Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 1.328m2, mytí oken v administrativě z montážních plošin. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně. Úklid byl prováděn částečně zároveň se stavebními činnostmi.

Úklid byl proveden za 74 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Valter.

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o., Jeneč u Prahy

Rok 2015

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 3x kontejner. Venkovní úklid. Úklid plochy haly 29.384m2, 2x zametení, 4x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly. Lokální mytí venkovní fasády cca 500m2. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří.Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 2.628m2, mytí oken v administrativě z montážní plošiny. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně. Úklid byl prováděn částečně zároveň se stavebními činnostmi.

Úklid byl proveden za 4 dny.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau s.r.o., Ing.Filip Lukáš

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jirny hala DC05, Internet Mall, a.s.

Rok 2015

Drobný hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu. Úklid plochy haly 28.800m2, 1x ruční zametení, 1x strojní zametení, 4x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly. Lokální škrabkování na ploše cca 100m2. Lokální přednamáčení plochy a mytí ručně vedeným strojem.  Lokální mytí venkovní fasády. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří.Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 1.720m2, mytí oken v administrativě z montážních plošin. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně. Úklid byl prováděn částečně zároveň se stavebními činnostmi.

Úklid byl proveden za 42 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek
 

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jirny, hala Internet Mall, a.s.

Rok 2015

Drobný hrubý úklid haly o ploše cca 5000m2., 1x ruční zametení, 1x strojní zametení, 4x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení.

Úklid byl proveden za 11 hodin
Úklid byl proveden pro GOLDBECK Bau s.r.o., ing Petr Habart

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jirny hala DC07 DEMOAUTOPLAST, s.r.o.

Rok 2015

Likvidace havárie vody. Odsávání většího množství vody z plochy haly mycím strojem Tennant BA8300.

Úklid byl proveden pro GOLDBECK Bau s.r.o., Ing. Jan Valter

Úklid po stavbě GEMO OLOMOUC spol. s r.o. - Biomedicínské centrum Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni

Rok 2014

Mytí oken a prosklených ploch cca 1046m2, mytí radiátorů 273ks.

Úklid byl proveden pro GEMO OLOMOUC spol. s r.o., Ing Aleš Hlobil

Úklid po stavbě VCES, a.s., Úklid bytového domu KOTI

Rok 2014

Postavební úklid bytů a garážových stání bytového domu KOTI prováděný ve čtyřech etapách v závislosti na dokončovacích prací.

Úklid byl proveden pro VCES, a.s., Ing. Pavel Simon

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jažlovice hala DHL

Rok 2014

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu, úklid pod rampama, 1x kontejner. Drobný venkovní úklid. Úklid plochy haly 22.500m2, 1x ruční zametení, 2-3x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly vč. soklové kolejnice. Lokální škrabkování na ploše cca 80m2. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří.Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 1.097m2, mytí oken v administrativě. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně. Úklid byl prováděn zároveň se stavebními činnostmi a zároveň se stavbou regálů. Zároveň s postavebním úklidem byly prováděny úklidové práce pro společnost DHL.

Úklid byl proveden pro GOLDBECK Bau s.r.o., Ing. Aleš Růžička, Ing. Ivo Koryčánek
 

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Úžice

Rok 2013

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu, 2x kontejner, úklid pod rampama.  Drobný venkovní úklid. Úklid plochy haly 3.00m2, 1x ruční zametení, 2-3x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly vč. lokální škrabkování na ploše cca 50m2. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 4m. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení.  Vyfoukávání prachu ze stropních svítidel kompresorem. Jednostranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří.Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 800m2. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně.

Úklid byl proveden pro GOLDBECK Bau s.r.o., Ing. Petr Habart

Úklid po stavební úpravách kancelářských prostor na Karlově náměstí.

Rok 2013

Kompletní postavební úklid kancelářských prostor včetně sociálních zařízení.

Úklid proveden pro STAVMAN Praha s.r.o., Ing. Vrtiška.

Úklid pro Goldgeck Bau, DC Prostějov Windmöller-Hölscher

Rok 2012

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu. Úklid plochy haly 5.000m2, 3x zametení, 1x umytí hrubého betonu, 2x ruční čištění okrajů haly. Mytí venkovní fasády vč. parapetu kolem celé budovy do výše cca 3m , cca 690m2. Mytí vnější  fasády kolem celé budovy do výše cca 3m , cca 500m2 včetně konstrukceí nad okny.Mytí ovládacích prvků, kovových nosných konstrukcí jeřábů, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů, schodišť, podélného trubkového rozvodu kolem stěny haly ve výšce 3m a 5m a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, 130 oken na hale a mytí plastových prosklených dveři.Úklid střech vestavků, úklid střechy administrativy.Venkovní úklid .Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 1300m2, Mytí prosklené fasády ze stavebních plošin, mytí oken, strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně. Úklid byl prováděn zároveň se stavebními činnostmi.

Úklid byl proveden 47 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

 

Úklid po stavební úpravách kancelářských prostor na Harfě

Rok 2012

Kompletní postavební úklid kancelářských prostor včetně sociálních zařízení.

Úklid proveden pro VCES a.s.., Ing. Pavel Simon.

Úklid pro Goldbeck Bau, Praha, parkovací dům Linde Gas Prag Parkhaus

Rok 2012

Likvidace zbytků materiálu. Čištění  plochy 1-5Np garáží, Důkladný úklid krytého schodiště, mytí dveří a veškerého vybavení.

Úklid byl proveden 9 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Valter.

Úklid pro Goldbeck Bau, Středokluky, DC Hörmann

Rok 2012

 Likvidace zbytků materiálu – 2x kontejner. Čištění  plochy haly 2050m2 , důkladné zametení, 2x mytí do kříže čistícím strojem včetně ručního dočištění krajů a rohů. Čištění ředidlem stopy fixu na stropní konstrukci haly. Ometení a dočištění  vnitřního pláště haly a konstrukčních sloupů, umytí z plošiny části vnitřního pláště, cca 100m2, Mytí roletových vjezdových vrat a únikových dveří. Mytí ovládacích prvků, hydrantů a všech koncových prvků a rozvodů do výšky cca 3m. Důkladný úklid vestavků o ploše cca 700m2, strojní mytí podlah kotoučovým strojem, následné odsátí nečistot a ruční dočištění krajů a soklů. Mytí vysokotlakou myčkou stávající fasády, oken, žaluzií a zastřešení. Úklid stávající skladové plochy. Venkovní úklid areálu.

Úklid byl proveden 48 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

Úklid pro VCES a.s., Praha Harfa

Rok 2012

Úklid kancelářských prostor po stavenmí rekonstrukci.

Úklid proveden za 8 hodin
Úklid proveden pro VCES a.s., p. Simon

Úklid pro Goldbeck Bau, DC Pardubice, Drozdice

Rok 2012

Likvidace zbytků materiálu – 1x kontejner. Čištění  plochy haly 8200m2 , důkladné zametení, 2x mytí do kříže čistícím strojem včetně ručního dočištění krajů a rohů. Ometení a dočištění  vnitřního pláště haly a konstrukčních sloupů,  Mytí roletových vjezdových vrat a únikových dveří. Lokální mytí vnitřní fasády. Mytí ovládacích prvků, hydrantů a všech koncových prvků a rozvodů do výšky cca 3m. Důkladný úklid vestavků o ploše cca 224m2, strojní mytí podlah kotoučovým strojem, následné odsátí nečistot a ruční dočištění krajů a soklů. Mytí vysokotlakou myčkou stávající fasády, oken, žaluzií a zastřešení. Úklid stávající skladové plochy. Venkovní úklid areálu.

Úklid byl proveden 43 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Ivo Koryčánek

Úklid pro Goldbeck Bau, DC Maurice Ward Plzeň Štěnovice

Rok 2011

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu 2x kontejner. Úklid plochy haly 33.400m2, důkladné zametení, 2x umytí do kříže včetně ručního čištění okrajů haly. Odsávání rezavé vody uniklé ze sprinklerů a následné dočištění. Ometení a lokální mytí vnitřní fasády. Lokální mytí vnější fasády. Mytí ovládacích a koncových prvků a jejich rorvodů, rozvodů vody, elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale z montážní plošiny. Výčkové mytí oken za pomoci autoplošiny. Kompletní úklid administrativní části budovy o výměře 930m2, Mytí oken a prosklených dveří, strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Důkladné vyčištění obkladů a veškerého vybavení administrativy. Mokré čištění koberců extraktorem.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Filip Lukáš

Úklid pro Techfloor – Jirny

Rok 2011

Čištění betonové podlahy po její opravě.

Úklid pro techfloor, p. Dak
 

Úklid pro Goldbeck Bau, Jirny DC Globus

Rok 2011

Likvidace zbytků materiálu – 2x kontejner. Čištění  plochy haly 28.522m2 , důkladné zametení, 2x mytí do kříže čistícím strojem včetně ručního dočištění krajů a rohů.Ometení a lokální mytí vnitřní fasády. Lokální mytí vnější fasády., umytí z plošiny části vnitřního pláště, Mytí roletových vjezdových vrat a únikových dveří. Čištění nakládacích můstků. Mytí ovládacích prvků, hydrantů, všech koncových prvků a rozvodů do výšky cca 3m. Důkladný úklid vestavků o ploše cca 1.250m2, strojní mytí podlah kotoučovým strojem, následné odsátí nečistot a ruční dočištění krajů a soklů. Pokládka metalické disperze na marmolea.  Důkladné vyčištění obkladů a veškerého vybavení administrativy.

Úklid byl proveden 43 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Aleš Růžička.

Úklid pro Goldbeck Bau, Dobrovíz, DC 08

Rok 2011

Likvidace zbytků materiálu – 1x kontejner. Čištění  plochy haly 2.400m2 , odstranění bláta, důkladné zametení, 2x mytí do kříže čistícím strojem včetně ručního dočištění krajů a rohů.Ometení a lokální mytí vnitřní fasády. Lokální mytí vnější fasády., Mytí roletových vjezdových vrat a únikových dveří. Čištění nakládacích můstků. Mytí ovládacích prvků, hydrantů, všech koncových prvků a rozvodů do výšky cca 3m. Důkladný úklid regálových mezaninů. Důkladný úklid vestavků o ploše 190m2, strojní mytí podlah kotoučovým strojem, následné odsátí nečistot a ruční dočištění krajů a soklů.Mytí oken pomocí nemrznoucí směsi, úklid střechy vestavku. Důkladné vyčištění obkladů a veškerého vybavení administrativy.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Tomáš Čížek

Úklid pro Goldbeck Bau, Uherské Hradiště.

Rok 2011

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 6x kontejner. Venkovní úklid. Úklid plochy haly 5.200m2, 2x zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly. Lokální mytí venkovní fasády, mytí parapetu kolem celé budovy. Ometení pvnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale 43m2 a mytí plastových prosklených dveři.Úklid střech vestavků, úklid střechy administrativy .Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 1720m2, mytí oken v administrativě vč. Vstupních dveří. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně. Úklid byl prováděn částečně zároveň se stavebními činnostmi.

Úklid byl proveden 44 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Valter.

Úklid pro Goldbeck Bau, Ostrava Přívoz – komerční park Palackého, hala A

Rok 2010

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 2x kontejner. Venkovní úklid. Úklid plochy haly 8.834m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly. Lokální mytí venkovní fasády, mytí parapetu kolem celé budovy. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale. Úklid střech vestavků, úklid střechy administrativy .Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 87m2, mytí oken v administrativě vč. vstupních dveří. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně. Úklid byl prováděn částečně zároveň se stavebními činnostmi.

Úklid byl proveden 41 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Filip Lukáš.

Úklid pro Goldbeck Bau, DC 04 ProLogis Park Jažlovice DUKE

Rok 2010

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem, celkem 2x kontejner. Úklid plochy haly v okolí vestavku, ruční škrabkování podlahy, strojní a ruční mytí plochy podél vestavku. Ometení části vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení.Oboustranné mytí vjezdových vrat.Úklid administrativní části budovy cca 221m2, mytí oken v administrativě vč. vstupních dveří. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání.
Nakypření a osetí plochy před administrativou travním osivem.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

Úklid pro Techfloor – Jirny DC02

Rok 2010

Čištění betonové podlahy po její opravě.

Úklid proveden pro Techflor., p. Dak

Úklid pro Goldbeck Bau, Dobrovíz – Stokvis Tapes

Rok 2010

Zametení hyly, 2x umytí do kříže, ruční dočištění krajů a rohů haly.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Filip Lukáš

Úklid pro Techfloor – hala Postřižín

Rok 2010

 Čištění betonové podlahy po její opravě.

Úklid proveden pro Techflor., p. Dak

Úklid pro Goldbeck Bau, Opočinek

Rok 2009

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu, úklid pod rampama, 1x kontejner. Venkovní úklid. Úklid plochy haly 11.775m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly. Lokální mytí venkovní fasády, mytí parapetu kolem celé budovy. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně. Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale. Úklid střech vestavků.Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 320m2, mytí oken v administrativě vč. vstupních dveří. Některé části myty opakovaně.

Úklid byl proveden 36 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

Úklid pro Techfloor – Jirny DC02

Rok 2009

Čištění betonové podlahy po její opravě.

Úklid proveden pro Techflor., p. Dak

Úklid pro Goldbeck Bau, Dobrovíz

Rok 2009

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 3x kontejner. Venkovní úklid. Úklid plochy haly 22.000m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly. Lokální mytí venkovní fasády, mytí parapetu kolem celé budovy. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale a výškové mytí oken z plošiny. Úklid střech vestavků, úklid střechy administrativy .Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 1934m2, mytí oken v administrativě vč. vstupních dveří. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Některé části myty opakovaně. Úklid byl prováděn částečně zároveň se stavebními činnostmi.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Aleš Růžička

Úklid pro GEMO Olomouc – Pro Logis park Úžice - Rossmann

Rok 2009

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 3x kontejner. Venkovní úklid. Úklid volné plochy haly 9.000m2, úklid pod postavenými regály 9.000,- m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly a patek regálů. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat, vrat mezi sklady a mytí únikových dveří, výškové mytí dělících stěn skladu cca 3.500m2 z plošiny.

Úklid proveden pro GEMO Olomouc, Ing. Dostál, Ing. Nepustil

Úklid pro Goldbeck Bau – Dobrovíz DC2 Panattoni

Rok 2009

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem, úklid pod rampama, 1x kontejner. Venkovní úklid. Úklid plochy haly 2.700m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly.  Ruční škrabkování podlahy okolo vestavku. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale. Úklid administrativní části budovy a vestavku, mytí oken v administrativě vč. vstupních dveří.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek.

Úklid pro Goldbeck Bau – Dobrovíz DC2 Panattoni

Rok 2009

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 3x kontejner. Venkovní úklid. Úklid plochy haly 12.950m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Lokální mytí venkovní fasády, mytí venkovního parapetu. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale a výškové mytí oken z plošiny. Úklid střech vestavků.Úklid administrativní části budovy a vestavků, cca 810m2, mytí oken v administrativě vč. vstupních dveří. Strojní čištění podlah kotoučovým strojem a následné odsávání. Odsávání kolem patek regálů, ruční mytí pod regály.

Úklid byl proveden 45 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek.
 

Úklid dvou hal pro Goldbeck Bau – Pardubice

Rok 2008

Hrubý úklid objektů, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 5x kontejner. Venkovní úklid. Úklid celkové plochy dvou hal 25.500m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Lokální mytí venkovní fasády, mytí venkovního parapetu. Ometení vnitřních pláštů a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale a výškové mytí oken z plošiny. Úklid střech vestavků. Úklid administrativní části budov a vestavků, celkem cca 2.687m2, mytí oken v administrativě vč. vstupních dveří.

Úklid byl proveden 64 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Tomáš Čížek.

Úklid pro Goldbeck Bau – Panattoni, Ostrov u Stříbra

Rok 2008

 Úklid po požáru, čištění fasády, mytí ovládacích prvků, vrat, dveří a ostatního vybavení.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek.

Úklid pro Goldbeck Bau – Panattoni Ostrov u Stříbra

Rok 2008

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu. Úklid plochy haly 32.000m2, 2x zametení, 2x mytí haly do kříže,  ruční čištění okrajů a rohů haly. Mytí venkovní fasády vč. parapetu kolem celé budovy. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, cca 130 oken ve čtyřech rozích haly, některá myta z plošiny Avia. Čištění vnitřní fasády nad vraty Hörmann z pojízdné montážní plošiny .

Úklid byl proveden 44 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek.

Úklid pro GEMO Olomouc – Pro Logis park Úžice

Rok 2008

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 5x kontejner. Venkovní úklid. Úklid volné plochy haly 45.900m2, zametení1x strojní a průběžné ruční 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly a patek regálů. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí oken haly. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat a vrat mezi sklady. Úklid trafostanice VN a NN, úklid sprinklerového hospodářství. Důkladný úklid administrativního vestavku o ploše 617m2.

Úklid proveden pro GEMO Olomouc, Ing. Dostál

Úklid pro Goldbeck Bau – Panattoni, Ostrov u Stříbra

Rok 2008

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem, 2x kontejner. Ruční lokální škrabkování podlah. Úklid plochy haly 4.500m2, 2x zametení, 2x mytí haly do kříže,  ruční čištění okrajů a rohů haly. Čištění můstků. Mytí venkovní fasády vč. parapetu kolem celé budovy. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken z plošiny Nisan ve čtyřech rozích haly. Čištění vnitřní fasády. Důkladný úklid administrativní části o celkové ploše 392m2.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek.

Úklid pro Goldbeck Bau, DC MAGNA Chomutov

Rok 2008

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem, 2x kontejner. Ruční lokální škrabkování podlah. Úklid plochy haly 5.500m2, 1x zametení, 2x mytí haly do kříže s předkropením,  ruční čištění okrajů a rohů haly. Čištění můstků. Mytí venkovní fasády vč. parapetu kolem celé budovy. Výškové mytí prosklené fasády. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Oboustranné mytí vjezdových vrat, rychloběžek a únikových dveří. Čištění vnitřní fasády. Důkladný úklid administrativní části o celkové ploše 918m2.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek.

Úklid haly pro Goldbeck Bau – České Budějovice areál Achilles

Rok 2008

Likvidace škody – pád stromu. Likvidace padlého stromu, úklid střechy, montáž provizorního oplocení, odvoz odpadu a poškozeného materiálu.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

Úklid haly pro Goldbeck Bau – ProLogis park Jirny, vestavek Globus

Rok 2007

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu. Dúkladný úklid administrativního vestavku vč. mytí oken o rozloze 406m2. Úklid okolí vestavku, přečištění přilehlé části haly.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Ivo Koryčánek.

Úklid haly pro Goldbeck Bau – Plzeň II. Amesbury

Rok 2007

Úklid byl prováděn ve třech etapách. V První fázi Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu, 2x kontejner. Venkovní úklid. V druhé fázi Úklid celkové plochy haly 6.500m2, důkladné zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Lokální předkropení a vícenásobné mytí ručně vedenými stroji. Ometení vnitřních pláštů a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří. Úklid střechy vestavku. Úklid administrativní části budovy 392m2, mytí oken vč. vstupních dveří, Výškové mytí z plošiny Avia. Ve třetí fázi přeúklid po řemeslnících, přeúklid vestavků, opětovné mytí haly.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

Úklid pro GEMO OLOMOUC- vestavek Linea Recta

Rok 2007

Vysátí koberců, ruční škrábání podlah a obkladů, čištění soklů, podlah a obkladů, oboustranné mytí oken a dveří, mytí WC a sprchových koutů, mytí parapetů, vypínačů a ostatního vybavení. Hala - Ruční škrábání betonové podlahy skladu a čištění obvodového soklu, strojní mytí betonu skladu a ruční dočištění krajů a rohů, mytí ovládacích prvků vrat a koncových prvků elektroinstalace. Mytí kazetové fasády, a vstupní stříšky.

Úklid proveden pro Gemo Olomouc., Ing. Dostál
 

Úklid haly pro Goldbeck Bau – Hostivice, Kuhnenagel

Rok 2007

Úklid po injektáži. Likvidace suti, zametení, umytí části haly, ruční škrabkování po injektáži betonem cca 600m2. Mytí stěny od betonu.

Úklid byl proveden 11 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Tomáš Čížek

Úklid haly pro Goldbeck Bau – DC 4.2. ProLogis Park DHL

Rok 2007

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu, 3x kontejner. Venkovní úklid. Úklid celkové plochy haly 33.784m2, důkladné zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Předkropení a vícenásobné mytí ručně vedenými stroji. Úklid mezaninu 5.615m2, důkladné zametení, předkropení a mytí do kříže, ruční dočištění krajů a rohů, mytí zábradlí a schodišťových konstrukcí. Ometení vnitřních pláštů a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat, únikových dveří a požárních dveří mezi halami. Úklid střechy vestavku. Úklid vestavků a technických místností  420m2,  mytí oken vč. vstupních dveří, Výškové mytí z plošiny Avia. Mytí hydraulických můstků.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Michal Král

Úklid haly pro Goldbeck Bau – Ostrov u Stříbra Panattoni

Rok 2007

 První fáze 12.9.2007Hrubý úklid objektů, likvidace zbytků materiálu, úklid pod rampama, 4x kontejner. Venkovní úklid. Zametení a umytí haly 14.000m2. Ruční škrabkování tmelů a barev na hale. Druhá fáze 17.9.2007. Úklid celkové plochy haly 14.000m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Lokální předkropení a vícenásobné mytí ručně vedenými stroji. Lokální mytí venkovní fasády, mytí venkovního parapetu výškové mytí stříšky a části venkovní fasády. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí betonových sloupů. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale a výškové mytí oken z plošiny prosklení v rozích haly. Úklid střech vestavků. Úklid administrativní části budovy a vestavků o ploše 518m2.

Úklid proveden za 48 hodin
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Aleš Růžička.

DC pro Goldbeck Bau - Plzeň

Rok 2007

Úklid dvou DC o výměře 6.500m2 a 4.500m2 byl prováděn ve dvou etapách. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat, dveří, nakládacích ramp. Kompletní úklid dvou administrativních části o celkové výměře 3.200m2.Na závěr plošné strojní čištění koberců o ploše 2.600m2.
Úklid proveden za 24 hodin.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Michal Král.

Úklid pro GEMO OLOMOUC ProLogis park Úžice

Rok 2007

Úklid vestavku v Úžicích. Administrativa - vysátí koberců, ruční škrábání podlah a obkladů, čištění soklů, podlah a obkladů, oboustranné mytí oken a dveří, mytí WC a sprchových koutů, mytí parapetů, vypínačů a ostatního vybavení. Hala - Ruční škrábání betonové podlahy skladu a čištění obvodového soklu, strojní mytí betonu skladu a ruční dočištění krajů a rohů, mytí ovládacích prvků vrat a koncových prvků elektroinstalace. 

Úklid proveden pro GEMO OLOMOUC., Ing. Dostál

Úklid pro GEMO OLOMOUC ProLogis park Jažlovice

Rok 2007

Úklid vestavku Schachemayer:

06.09.07 – vysátí nezakrytých koberců po broušení sádrokartonu, ruční škrábání podlah a obkladů po malířích – setření podlah, čištění soklů před tmelením akrylátem.

14.09.07 – Ruční škrábání betonové podlahy skladu a čištění obvodového soklu, strojní mytí betonu skladu a ruční dočištění krajů a rohů, mytí fasády wapem, úklid technické místnosti, mytí oken a dveří,  ruční škrábání a čištění soklů, mytí obkladů WC a sprchových koutů, vysávání podlah a mytí dlažby, mytí parapetů, klimatizace, vypínačů a ostatního vybavení.     

Úklid proveden pro GEMO OLOMOUC., Ing. Dostál
 

Úklid haly pro Goldbeck Bau – České Budějovice areál Achilles

Rok 2007

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 5x kontejner. Venkovní úklid. Úklid celkové plochy haly 2.500m2, důkladné zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Nanesení vody hadicí na betonovou podlahu a vícenásobné mytí ručně vedenými stroji. Lokální mytí venkovní fasády cca 4300m2, mytí venkovního parapetu. Ometení vnitřních pláštů a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří. Úklid střechy vestavku. Úklid administrativní části budovy 670m2, mytí oken vč. vstupních dveří, mytí průhledů v kancelářích, mytí průhledů do haly, oboustranné mytí prosklené fasády

Úklid byl proveden 51 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

Úklid pro GEMO Olomouc – Pro Logis park Jažlovice, hala DHL

Rok 2007

Zametení a mytí části haly DHL po stavebních činnostech, čištění ovládacích prvků a veškerých koncových prvků a rozvodů elektroinstalací.

Úklid proveden pro GEMO Olomouc, Ing. Dostál

Úklid haly pro Goldbeck Bau – Chrášťany

Rok 2007

Hrubý úklid objektů, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 1x kontejner. Venkovní úklid. Úklid celkové plochy haly 4.100m2, důkladné zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Lokální předkropení a vícenásobné mytí ručně vedenými stroji. Lokální mytí venkovní fasády, mytí venkovního parapetu. Ometení vnitřních pláštů a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří. Úklid střechy vestavku. Úklid administrativní části budovy 485m2, mytí oken vč. vstupních dveří.

Úklid byl proveden 48 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

Úklid pro GEMO Olomouc – Pro Logis park Úžice I.Etapa

Rok 2007

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 5x kontejner. Venkovní úklid. Úklid volné plochy haly 50.807m2, zametení1x strojní a průběžné ruční 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů haly a patek regálů. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí oken haly. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Některé části myty opakovaně.Oboustranné mytí vjezdových vrat a vrat mezi sklady. Úklid trafostanice VN a NN, úklid sprinklerového hospodářství. Důkladný úklid administrativních vestavků 135m2, úklid vjezdové vrátnice.

Úklid proveden pro GEMO Olomouc, Ing. Dostál

Úklid pro GEMO Olomouc – Pro Logis park Úžice I.Etapa

Rok 2007

Opětovné přemytí části haly po pohybu dělníků, zametení a mytí 37.500m2, ruční dočištění krajů a rohů

Úklid proveden pro GEMO Olomouc, Ing. Dostál

Úklid haly pro Goldbeck Bau – ProLogis park Jirny hala IV DHL

Rok 2007

Hrubý úklid objektů, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 3x kontejner. Venkovní úklid. Úklid celkové plochy haly 26.309m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Lokální předkropení a vícenásobné mytí ručně vedenými stroji. Lokální mytí venkovní fasády, mytí venkovního parapetu. Ometení vnitřních pláštů a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale a výškové mytí oken z plošiny prosklení v rozích haly. Úklid střech vestavků. Úklid administrativní části budovy a vestavků, mytí oken vč. vstupních dveří.

Úklid byl proveden za 33 hodin
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Tomáš Čížek.

Úklid haly pro Goldbeck Bau – Chrášťany TNT

Rok 2007

Hrubý úklid objektů, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 1x kontejner. Venkovní úklid. Úklid celkové plochy haly 7.500m2, důkladné zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Lokální předkropení a vícenásobné mytí ručně vedenými stroji. Ruční škrabkování cca 80m2. Lokální mytí venkovní fasády, mytí venkovního parapetu. Ometení vnitřních pláštů a lokální mytí do výše cca 3m. .Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří. Úklid střechy vestavku. Úklid administrativní části budovy 720m2, mytí oken vč. vstupních dveří. Čištění koberců extraktory 600m2.

Začátek 02.05.07 v 11:00 hod, ukončení 04.05.07 v 05:00 hod.
Úklid byl proveden za 42 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

Úklid pro VCES a.s. – Úvaly, Bydlení Na Slovanech

Rok 2007

Květen 2007. Úklid městečka novostaveb řadových rodinných domů v Úvalech u Prahy. Domy byly uklízeny postupně dle dokončovacích etap jednotlivých ulic. Jednalo se o velmi důkladný úklid domů před předáním koncovým majitelům. 63 domů o celkové ploše 12.827m2.

Úklid proveden pro VCES a,s,, Ing. Martin Sadílek

Úklid haly pro Goldbeck Bau – ProLogis Park Jirny

Rok 2007

Úklid proveden ve dvou etapách

  1. Úklid plošiny 3.500m2
    úklid administrativy a čištění kobeců 300m2
  2. Úklid celkové plošiny 3.500m2 a úklid části haly 5.000m2 zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. mytí ručně vedenými stroji. Lokální škrabkování. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí betonových sloupů. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale a výškové mytí oken z plošiny prosklení v rozích haly. Úklid střech vestavků.

Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Tomáš Čížek.

Úklid haly pro Goldbeck Bau – Ostrov u Stříbra Panattoni

Rok 2007

Hrubý úklid objektů, likvidace zbytků materiálu, úklid pod rampama, 1x kontejner. Venkovní úklid. Úklid celkové plochy haly 27.500m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Lokální předkropení a vícenásobné mytí ručně vedenými stroji. Lokální mytí venkovní fasády, mytí venkovního parapetu. Ometení vnitřního pláště a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí betonových sloupů. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení..Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale a výškové mytí oken z plošiny prosklení v rozích haly. Úklid střech vestavků. Úklid administrativní části budovy a vestavků.

Úklid byl proveden za 46 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Aleš Růžička.

Úklid haly pro Goldbeck Bau – ProLogis park Jirny

Rok 2007

Přeúklid plochy haly před předáním o celkové ploše 18.000m2.

Úklid byl proveden za 22 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Michal Král

Úklid dvou hal pro Goldbeck Bau – Plzeň

Rok 2007

Hrubý úklid objektů, likvidace zbytků materiálu před úklidem i v jeho průběhu, úklid pod rampama, 4x kontejner. Venkovní úklid. Úklid celkové plochy dvou hal 11.000m2, zametení, 2x umytí do kříže, ruční čištění okrajů a rohů haly. Lokální mytí venkovní fasády, mytí venkovního parapetu. Ometení vnitřních pláštů a lokální mytí do výše cca 3m. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří, mytí oken na hale a výškové mytí oken z plošiny. Úklid střech vestavků. Úklid administrativní části budov a vestavků, celkem cca 3.200m2, mytí oken v administrativě vč. vstupních dveří.

Úklid byl proveden za 32 hodin
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Michal Král

Úklid pro Goldbeck Bau, ProLogis park Jirny II

Rok 2007

Hrubý úklid objektu, likvidace zbytků materiálu před úklidem, 4x kontejner. Ruční lokální škrabkování podlah cca 50m2. Úklid plochy haly 24.500m2, 2x zametení, 2x mytí haly do kříže, lokální předkropení, lokální vícenásobné mytí,  ruční čištění okrajů a rohů haly. Čištění můstků. Mytí venkovní fasády vč. parapetu kolem celé budovy. Výškové mytí oken v rozích haly. Mytí ovládacích prvků, rozvodů vody a elektriky, vzduchotechniky, rozvaděčů, hydrantů a ostatního běžně dostupného vybavení. Oboustranné mytí vjezdových vrat a únikových dveří. Čištění vnitřní fasády. Lokální čištění vnější fasády. Důkladný úklid malého vestavku.

Úklid byl proveden za 47 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Aleš Růžička.

Úklid po stavbě pro DC Tesco v Úžicích-Kralupy

Rok 2006

Červen 2006 Úklid prováděn ve třech etapách vždy v noci.

  1. 29.6.2006 Čištění haly včetně úklidu pod regály o ploše 8.860m2. Úklidu vestavků
  2. 30.6.2006 Čištění haly o ploše 13.300m2
  3. 02.7.2006 Čištění haly včetně úklidu pod regály o ploše 13.300m2. Úklidu vestavků o ploše 1000m2.

Hala – úklid těžko dostupných míst, ruční domývání pod regály, v krajích a rozích haly, ruční čištění hydraulických můstků, lokální ruční škrabkování, ometání regálových konstrukcí. Administrativa – důkladný postavební úklid včetně oboustranného mytí oken, vrtupních dveří a veškerého dostupného vybavení. Strojní čištění dlažeb, ruční čištění obkladů a sanitárního zařízení.

Úklid byl prováděn ve třech nocích vždy max 12 hodin
Úklid proveden pro Tesco , p. Kuthan

Úklid pro Goldbeck Bau - DC Pardubice

Rok 2006

Úklid DC Pardubice. Úklid DC o výměře 20.000m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat, dveří, nakládacích ramp. Kompletní úklid administrativní části o výměře 960m2.

Úklid byl proveden za 26 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

Úklid pro Goldbeck Bau, DC 4.1. Jirny

Rok 2006

Úklid DC 4.1. Jirny. Úklid DC o výměře 24.500m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat, dveří, nakládacích ramp.

Úklid byl proveden za 35 hodin.
Úklid pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Aleš Růžička

Úklid pro Goldbeck Bau - DC Jirny

Rok 2006

Úklid DC JIrnyÚklid DC o výměře 30.000m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat, dveří, nakládacích ramp. Kompletní úklid administrativní části o výměře 700m2.

Délka úklidu 24 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Aleš Růžička

Úklid pro Goldbeck Bau - DC Pardubice

Rok 2006

Úklid DC Pardubice. Úklid DC o výměře 16.000m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat, dveří, nakládacích ramp. Kompletní úklid administrativní části o výměře 700m2.

Úklid byl proveden za 34 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Jan Čapek

Úklid pro Stavman Praha

Rok 2006

Úklid po rekonstrukci dvoupodlažního butiku na adrese Vodičkova 17, P1. Detailní úklid po rekonstrukci, ruční čištění historické dlažby, čištění historických výlohových špaletových oken.

Úklid byl proveden za 14 hodin
Úklid pro Stavman Praha, Ing. Vrtiška

Úklid DC Jirny III

Rok 2006

Úklid DC Jirny III. Úklid DC 24.500m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat a dveří.
Úklid byl proveden za 48 hodin

Úklid pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Aleš Růžička

Úklid pro PINNACLE a.s. Pinnacle park d8

Rok 2006

Úklid DC03 park d8. Úklid DC o výměře 5.000m2. Úklid administrativní části o celkové ploše 600m2. Generální úklid výrobního provozu – flockování!!!. Velice znečištěný prostor od chemikálií, tvrdidel a úkapů z pecí, fšudypřítomný flock – chlup používaný v interiérech vozidel. Velmi náročný úklid prováděný nejrazantnějšími prostředky.

Úklid byl proveden pro Pinnacle, p. Ligoš

Úklid DC Jirny, etapa II

Rok 2006

Úklid DC Jirny, etapa II. Úklid DC 24.500m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat a dveří.

Délka úklidu 36 hodin.
Úklid proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Aleš Růžička

Úklid pro KAJIMA Europe – METROSTAV

Rok 2005

Zajištění zkušených vybavených pracovníků úklidu v průběhu stavby. Směna 3.pracovníci na 1/4 roku. Stavba Nova-plaza Novodvorská P4.

Úklid byl proveden pro KAJIMA Europe., Ing. Oldřich Koudelka

Úklid pro STRABAG, DC03 etapa II. Pinnacle park park d8

Rok 2005

Úklid DC03 park d8 etapa II. Úklid části DC o výměře 7.000m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat, dveří, nakládacích ramp. Kompletní úklid administrativní části o výměře 600m2.

Úklid proveden za 24 hodin

Úklid pro STRABAG, DC03 etapa I. Pinnacle park park d8

Rok 2005

Úklid DC03 Pinnacle park d8. Úklid DC o výměře 14.000m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, předkropení plochy hadicí, vícenásobné lokální mytí,  ruční dočištění rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat, dveří, nakládacích ramp. Kompletní úklid administrativní části o výměře 600m2 včetně oboustranného mytí oken a vstupních dveří, strojní čištění dlažeb.

Úklid byl proveden během 36 hodin. 

Úklid pro Stavman Praha Dům dětí a mládeže Modřany

Rok 2004

Úklidové práce pro firmu Stavman Praha. Úklid novostavby DDM Modřany, celková plocha cca 4000m2. Detailní úklid vnitřní části objektu.

Úklid byl proveden za 28 hodin.
Úklid pro Stavman Praha, Ing. Vrtiška

Úklid pro Stavconsult DC společnosti Seall

Rok 2004

Úklid DC Seall v.o.s. pro stavební firmu Stavconsult s.r.o.. Důkladný úklid administrativně-skladového objektu o celkové ploše 1500m2.

Úklid pro VF Czech Services

Rok 2004

Přístavba DC01 park d8 etapa II. Úklid DC o výměře 10.000m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat, dveří, nakládacích ramp. Kompletní úklid administrativní části o výměře 1000m2.

Úklid proveden během 8 hodin
Úklid byl proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing. Michal Král

Úklid pro KAJIMA Europe s.r.o.

Rok 2004

Úklid DC Parker-Hannifin . Úklid DC o výměře 3.000m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat, dveří, nakládacích ramp. Kompletní úklid administrativní části o výměře 700m2.

Úklid byl proveden během 13 hodin
Úklid byl proveden pro KAJIMA Europe., Ing. Oldřich Koudelka

Úklid pro Goldbeck Bau DC01 park d8, VF Czech Services

Rok 2003

Úklid DC01 park d8. Úklid DC o výměře 16.000m2. Zbavení plochy hrubých nečistot a zbytků materiálu, strojní zametení plochy,umytí plochy mycími automaty, ruční úklid rohů a težko dostupných míst, omytí ovládacích prvků, vrat, dveří, nakládacích ramp. Kompletní úklid administrativní části o výměře 1000m2.

Úklid byl proveden za 13 hodin.
Úklid byl proveden pro GOLDBECK Bau ČR s.r.o., Ing Michal Král

 
 

©2015 ACTiON TIME - Profesional commercial cleaning services