Profesional commercial cleaning services

736 489 510
info@actiontime.cz
 

Reference

Společnost Action Time, spol. s r.o. se zaměřuje především na velké a střední zahraniční společnosti, které zde vyrábí, dodávají výrobky na trh a nebo tyto výrobky distribuují. Tyto velké především zahraniční firmy zajímá pouze kvalita služby za přesně odpovídající cenu, flexibilata a férové jednání.

V současné době pro své zákazníky uklízíme 273.000m2 denně.

Seznam našich stálých zákazníků zde sice nezveřejňujeme, rádi Vám ho však poskytneme na vyžádání.

Úklidový servis

Úklidový servis

Zajištění pravidelného úklidového servisu zcela přebíráme odpovědnost za čistotu v objektu zákazníka. Od tohoto okamžiku jsme článkem, jehož úkolem je co nejlépe pochopit celkový chod objeku a na základě tohoto pochopení vytvořit co možná nejefektivnější systém úklidu, který musí vést k co možná nejlepšímu výsledku.

Action Time se snaží nejen navrhovat účinné systémy provádění úklidu, ale také okamžitě vycítit potřebu náhlé změny, pokud se jakýmkoliv způsobem zavedený chod mění. 

PopisPopisPopisPopisPopisPopisPopisPopis
zobrazit všechny reference >>

Jednorázové a speciální akce

Jednorázové a speciální akce

Jedná se o úklidové akce různého charakteru, kdy se na nás obracejí zákazníci se svými specifickými požadavky.

PopisPopisPopisPopisPopis
zobrazit všechny reference >>

Úklid po stavbě

Úklid po stavbě

Základním předpokladem u postavebního úklidu je kombinace rychlosti, koordinace a efektivity  prací tak aby byl ve sjednaný čas úkol hotov v potřebné kvalitě.

Zpravidla se stává, že je postavební úklid prováděn v době kdy vrcholí dokončování stavby a není již téměř žádný prostor mezi dokončením stavby a předáváním stavby objednateli. V takovýchto případech je nutné aby se úklidový tým a vedoucím stavby dohodli na společném směru úklidu a tlačili tak na dokončovací práce od prostoru A do prostoru Z.

Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jirny hala DC05, Internet Mall, a.s. II etapaÚklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. ­ ProLogis park Jirny hala GLOBUS ČR, k.s.Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. HostiviceÚklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jirny hala DC07 DEMOAUTOPLAST, s.r.o.Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o., Jeneč u PrahyÚklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jirny hala DC05, Internet Mall, a.s.Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jirny, hala Internet Mall, a.s.Úklid po stavbě GOLDBECK Bau s.r.o. - ProLogis park Jirny hala DC07 DEMOAUTOPLAST, s.r.o.
zobrazit všechny reference >>

Hygienický materiál

Hygienický materiál

Celkový komfort dodávaných služeb podporujeme zajištěním hospodaření se spotřebním hygienickým materiálem a spotřební drogerií.

Součástí této služby je sledování stavu zásob, zajištění objednávek, hospodaření a dohled nad pravidelným doplňováním. Požadavky zákazníků mohou být značně individuální, proto se snažíme udžovat povědomí o možnostech, cenách a celkové situaci na trhu.

zobrazit všechny reference >>
 
 

©2015 ACTiON TIME - Profesional commercial cleaning services